Hamilelik sonrası kilo azaltmak için en iyi yol?

Ne zaman hamilelik sonrası kilo kaybetme hemen öncesi benim hamilelik kilo almak-başlamak için en iyi zaman nedir? Zorla bir şey yok unutmayın! Zamanında bitti. Tam olarak doğum sonrası kilo vermek için neler yapabileceğini görmek beklenen sonuçları getirmektir. Mucizeler olmaz ayrıca unutmayın. Eğer hamile iken kilo çok fazla koyarsanız dönüş kilonun yanı sıra girişim olarak büyük bir iş gerekir. Ben çok gebelik sonrasında vücutlarına çok şok bir bakın. Doğumdan sonra, hala hamile gibi görünen oluşur.

Kilo-doğum sonrası kaybı

Kilo-doğum sonrası kaybıBu kesinlikle normal değil. Değişiklik fizyczności oldu 9 ay içinde, yani bu olasılık için düzenli geri olursa olsun, bir kaç gün içinde. Doğumdan sonra 2 hafta varken belli ki, istisnalar vardır, eski şekline geri, henüz bir kural, genlerin birkaç örneği olarak değerli etkisi gibi. Rahim tightenings zaman, bu kilo kaybı en yoğun süresini de karın yaklaşık 4 haftalık bir süre. Ancak, yağ ve deri altında da su toplama bir istenmeyen, 6 ay doğumdan sonra son olarak kaldırılıyor. Uygun egzersiz yanı sıra, diyet rejim, kesinlikle, doğum sonrası yağ yakma prosedürü hızlandırmak. Hamilelik sonrası kilo azaltabilir? Ders kaybı kesinlikle doğa yardımcı olacaktır kilo. İlk aşamada doğum olarak azalır rahim. Hormonlar vücudun aşırı su ortadan gerçeğini ekleyin sadaka 2 faz, aynı zamanda metabolizma artırır ve açlık en aza indirir. Bu yardımın yaklaşık 6 ay sürer, çok uygun geri almak için çok daha hızlı kullanmak için iyi bir fikir’ses. Eğer emzirme iseniz, ilave yardım güvenebilirsin. Emzirme hamilelik sırasında hızlı yağ yakıcı etkileri-günde 500 kalori ortadan kaldırmak almak için izin verir.

Ayrıca, emziren bir anne olarak, sağlıklı ve dengeli bir diyet planı uymak gerekir, ve basit yapar. Doğum sonrası kilo düşmeye başlar. Ben birçok zaten hemen olsa da doğumdan sonra “kendisi için”, yönetim diyet planı egzersiz veya ağırlık değişimi bir süre kapalı tuttu gerekiyor almak isterim. İlk egzersizleri 2 hafta sonra doğum başladı, vücudun çok forsują olmadığını henüz yalnızca o, böyle hafif olarak (aklımda doğumdan sonra mümkün olan dikiş ya da bazı yoga egzersizleri devam) germe olabilir. Egzersizler ciddi bazı 4-8 hafta doğum sonrası oluşur, vücudun kesinlikle kurtarmak için zamanınız olacak. Kesinlikle Yoğun egzersiz sadece çalıştırabilirsiniz nasıl bilgilendirecek doktorunuza sormak en iyisidir. İlk aşamada, doğum sonrası, doğum, kadın dayanıklılık spor, enfeksiyon genital bölge, bu tür yüzme veya Bisiklet gibi ekleyebilirsiniz olarak yer almak olmamalı. Kilo kaybı için bir diyet için geçiş zamanı değil emzirme. Besin kalori aşırı yanıtlarınız kesinlikle kesinlikle gerekli tüm besin olan süt küçük miktarlarda üretmek olacak yapabilirsiniz. Emzirme Döneminde beslenme yüzde 30. sağlıklı protein %50. yağ karbonhidrat ve geri kalanı da içeren lif ve aynı zamanda.

Zor bir hamilelik sonrası kilo azaltmak için yapmak?

Zor bir hamilelik sonrası kiloYorgunluk ve yorgunluk da sportif faaliyetler oynamak isteyen yenebileceğini egzersizleri, kapasiteleri ayarlanabilir ağırlaştırıcı zor yanı da var. Doğumdan sonra, vücudun uzun bir kurtarma ihtiyacı olarak zayıfladı. Bu yüzden doğum çocuk 2 hafta kesinlikle 100 mekik 10 şınav gerçeğini güvenmemeniz. Düşük güç, aynı zamanda doğal beslenme etkisi olabilir. egzersiz tekdüzelik olmaması yine de günün ritmi alınan bir bakımı yok ve talep avlayan, büyük ölçüde geri dönüşü olmayan bir egzersiz rutin karmaşık tesisi yapan bir çocuk. Bazen, kendi başına saat daha, sadece 10 dakika tasarruf etmek mümkün olabilir. En önemlisi, başına, verimli bir şekilde yararlanmak için kısa bir süre için bile olsa. ruh hali genç anne hormonlarının bir fırtına kurtarma hizmeti için onu vazgeçirmek olabilir.

Egzersiz için Poporodowe klinik depresyon, bebek blues ya da ruh hali geçici bir kötüleşme. Egzersiz genellikle sadece mükemmel fiziksel tip geri dönmek için değil, ayrıca ancak büyük ölçüde sağlık geliştirmek yardımcı çünkü yine de denemeye değer. bunun yerine bebeği tutmak, kendi ihtiyaçlarını fark etmek niyetinde olan varsa, suçlu olduklarını görmezden genç mamas ihtiyacı hissediyorum. Her anne gibi kendi üzerinde düşünmek gibi mutluluk onların hakkı olduğunu kabul etmek çok zordur. Genç bir anne anlamak için çağırır bazı durumlarda, mutlu bir anne mutlu bir çocuk. Tam olarak başarılı bir şekilde doğum sonrası kilo azaltmak için ne yapmalı. Paylaşım egzersiz. Egzersiz için vakit ayırmak, esnek genç için onları ayarlamak çok daha kolaydır. Kısa, gün boyunca çeşitli egzersizler bir uzun egzersiz kadar etkili olabilir.